utorok 11. augusta 2009

Ani jedna z nich ma neposlúcha!


Neviem, či to je tým teplom alebo vplyvom gravitácie, no akosi ma nechce moja elektronika poslúchať.


Prvá vec, po ktorej mi stuhla krv v žilách bol pád fotoaparátu na West Black Sea Tour pri Čiernom mori. Pri podávaní fotoaparátu z ruky do ruky s jedným chalaniskom sa nám akosi zamotali ruky a... Ehm, všetko ok, nôž a 10 minút stačilo na opravu :-)

Druhou vecou bol telefón. Akosi sa mu zachcelo samému stále písať znak mriežky a tak bolo nemožné ho zablokovať alebo napísať SMS (mriežka v SMS je medzera :-( ). Neustále si sám od seba písal mriežky ako idiot :-) Otvoriť telefón nebolo možné, špeciálne skrutky a nedostatok môjho vybavenia v Turecku spôsobili, že som nejak prežíval asi 2 týždne a potom sa to Ono Samo umúdrilo. Sranda, ako mi moji kamaráti Ono a Samo pomáhajú :-)

Poslednou vecou boli slúchadlá k mp3 prehrávaču. Tam je zlomený káblik, takže si nepomôžem. Vyriešili to druhé slúchadlá, ktoré som si do Turecka našťastie zobral :-)

Po týchto skúsenostiach nastala zmena. Začali sa kaziť veci ľuďom naokolo. Spadnutý fotoaparát čínskej devy alebo nakrivo vysunutá optika fotoaparátu poľskej bábiky boli veci, ktoré som opäť riešil s nožom v ruke a nápadmi v hlave...

Čakám už iba na jedno... kedy sa mi niečo poserie na notebooku :-( ... (btw, prečo slovo „poserie“ nie je v slovníku vo worde 2003?)

2 komentáre:

  1. ...zeby preto ze je "nestandardne"? i ked v jazykovednych slovnikoch je...

    http://slovnik.juls.savba.sk/?w=posra%C5%A5&s=exact&c=C088&d=kssj4&d=psp&d=scs&d=sss&d=peciar&d=hssjV&d=ma&d=obce&d=priezviska&ie=utf-8&oe=utf-8

    takze sa z teba stal opravar elektroniky na pol uvazku? :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. jou, sak od malicka nim som :-) McGiver :-)

    OdpovedaťOdstrániť